Osuszacze TCL – wielofunkcyjne urządzenia do każdego metrażu

TCL Corporation to chiński producent szerokiej gamy produktów elektronicznych i elektrycznych. 

Firma oferuje urządzenia z kategorii takich jak telewizory, urządzenia audio, klimatyzatory przenośne, osuszacze powietrza i urządzenia AGD.

Osuszacz powietrza CENA OPŁACALNOŚĆ MOŻLIWOŚCI GDZIE KUPIĆ? MAX. METRAŻ WYDAJNOŚĆ OSUSZANIA POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA FUNKCJE DODATKOWE
TCL DEWA20EB Zdjęcie 1 299 zł 40 50Sprawdź ofertę 40 m² 20 l/24 h 4,2 lJonizator
Timer
Swing
TCL DEA25EBZdjęcie 2 052 zł 39 61Sprawdź ofertę 50 m² 25 l/24 h 3,5 lTimer

Osuszacze powietrza TCL

Firma oferuje szeroki wybór osuszaczy powietrza, które skutecznie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pleśni i grzybów oraz tworząc zdrowy i komfortowy klimat.

TCL DEA25EB

 

Osuszacz TCL DEA25EB to sprzęt o dużej wydajności na poziomie 25 l na dobę. Został on wyposażony w higrometr, higrostat i 3 tryby pracy.

Oprócz tego w ramach funkcji dodatkowych użytkownicy mogą skorzystać z Timera i blokady rodzicielskiej

Jego zbiornik na skropliny jest niewielki, bo jedynie 3,5 litrowy. Poza tym w wyposażeniu znajdziemy wyświetlacz LED i funkcję automatycznego odszraniania.

Wydajność osuszania

25 l /24 h

Pojemność zbiornika na wodę

3,5 l

Maksymalna powierzchnia

50 m²

Przepływ powietrza

200 m³/h


Zobacz recenzję

TCL DEWA20EB

Model TCL DEA25EB to wydajny osuszacz powietrza, przeznaczony do wnętrz o wielkości do 40 m². Jest to sprzęt wyposażony w podstawowy pakiet funkcji dodatkowych, takich jak higrometr, higrostat oraz 3 tryby pracy.

W ramach funkcji dodatkowych producent dołączył tu moduł Wi-Fi, Timer, ruchomy uchwyt oraz funkcję Swing.

Wadą jest tu brak kółek jezdnych, który utrudnia przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce. Również stosunek ceny do wydajności nie wypada tu najkorzystniej.

Wydajność osuszania

25 l /24 h

Pojemność zbiornika na wodę

3,5 l

Maksymalna powierzchnia

50 m²

Przepływ powietrza

200 m³/h


Zobacz recenzję

Czy warto kupić osuszacze tej marki?

Osuszacze powietrza TCL wyróżniają się energooszczędnością, cichą pracą oraz szeregiem funkcji ułatwiających obsługę i zapewniających komfort użytkowania. 

Niestety ich cena w stosunku do wydajności wydaje się zbyt wygórowana. Mimo to dzięki kompaktowym rozmiarom i mobilności, urządzenia te mogą dobrze sprawdzić się w mieszkaniach, domach oraz biurach.

Jeśli jednak zależy Ci na najbardziej wydajnych osuszaczach powietrza, sprawdź nasz ranking. Znajdziesz w nim najbardziej opłacalne i zaawansowane technologicznie osuszacze kondensacyjne.

Źródła

www.tcl.com