O nas

Cześć!

Miło gościć Cię w serwisie Ranking-oczyszczaczy.pl (nazywamy go Projektem RO). Jako inicjator tego projektu opowiem Ci kim jesteśmy i co robimy.

Nazywam się Łukasz Rajzer. Na pomysł stworzenia serwisu wpadłem we wrześniu 2017, kiedy stanąłem przed wyborem oczyszczacza powietrza do pokoju swojej córki. Do tego czasu smog zupełnie dla mnie nie istniał. Mając doświadczenia ze współtworzenia innych porównywarek – usług (rankomat.pl, sowafinansowa.pl) i produktów (komórkomat.pl), postanowiłem uprościć wybór oczyszczaczy powietrza.

Tak zacząłem swoją przygodę z tematem oczyszczania powietrza.

Dzisiaj w projekcie RO pracuje kilka osób. Zbieramy informacje z rynku, budujemy laboratorium testowe, poznajemy opinie użytkowników, konsultujemy zagadnienia naukowe z autorytetami w swoich dziedzinach. Stale podnosimy swoje kompetencje w tym temacie. Chcemy się jeszcze wiele nauczyć. Nie jest to proste, bo kategoria oczyszczaczy powietrza jest młoda, a RO nie jest jedyną rzeczą, którą robimy. Sam współtworzę teraz kilka projektów z wielu różnych dziedzin.

Nawiązaliśmy współpracę z podmiotami, do których przekierowujemy użytkowników chętnych zakupić produkt (porównywarką Ceneo.pl, sklepem Media Arena, sklepem Homespot, sklepem Goodair czy marką Klarta).  Zarabiamy na tym pieniądze, choć jeszcze daleko nam do wyjścia na plus – inwestujemy w rozwój swoje prywatne środki.

Osobiście zaangażowałem się w walkę ze smogiem całym sercem. Uwielbiam robić rzeczy z pełnym zaangażowaniem.
W marcu 2018 rozpocząłem działalność Jarosławskiego Alarmu Smogowego, a od listopada 2017  prowadzę bloga Niebojsmoga.pl.

Obecnie pracujemy nad bardziej użyteczną formą rankingu i przebudową serwisu WWW. Budujemy też „laboratorium”, dzięki któremu chcemy wesprzeć algorytm oceny oczyszczaczy wynikami praktycznych doświadczeń.

Wierzę, że dzisiaj możemy dostarczyć Ci wielu cennych wskazówek do wyboru oczyszczacza powietrza do domu, biura czy przedszkola, ale z głębi serca życzę każdemu, by serwisy takie jak te, nie były nam potrzebne.

Serdeczności!
Łukasz

Piszą o nas! Ranking-oczyszczaczy.pl w mediach

  Oczyszczanie pieniędzy. Maski, tabletki, kremy, a nawet chodniki i billboardy mają nas chronić przed smogiem? Ma to sens? w Polityka.pl (19-02-2019)

  Sposób na czyste powietrze w domu – zakup oczyszczacza to koszty rzedu 300-5000 PLN w Domiporta.pl (22-01-2019)