Testujemy.
Oceniamy.
Porównujemy.

ranking oczyszczaczy powietrza
Strona główna » O nas

O nas

baner

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje nad tematyką czystego powietrza. Kupujemy, testujemy i oceniamy urządzenia. Prowadzimy niezależny ranking.

Co jest dla nas istotne?

Dbamy o jakość powietrza i nasze otoczenie. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pomagać innym. Wiemy, jakie znaczenie ma powietrze dla naszego zdrowia, dlatego doradzamy jak dbać o to, czym oddychamy. Chcemy, żeby w przyszłości na świecie było mniej zanieczyszczeń powietrza, dlatego zależy nam na podnoszeniu świadomości społeczeństwa dot. jakości powietrza. Jesteś dla nas istotny, ponieważ RAZEM możemy polepszyć naszą sytuację ekologiczną.

Nasz Lab

Tutaj testujemy zakupione przez nas modele. Dbamy o obiektywizm naszych badań, dlatego każde urządzenie analizujemy ze starannością, wykonując zawsze kilka testów, w których staramy się zapewnić możliwie jak najbardziej zbliżone warunki. Sprawdzamy, czy urządzenia spełniają swoją funkcję i czy nadają się do użytku domowego.

Nasz zespół

 

 

Dominika Kahl ranking oczyszczaczy powietrza

Dominika Kahl

CEO, Ekspert

Cześć,
nazywam się Dominika Kahl, od czasu rozpoczęcia przygody w rankingu-oczyszczaczy:

  • Napisałam 52 recenzje,
  • Udzieliłam 500 porad użytkownikom,
  • Moje recenzje przeczytało już ok. 400 tys. użytkowników.

Temat jakości powietrza i oczyszczaczy jest ważny dla naszego zdrowia, a kiedy przetestowałam pierwszy oczyszczacz, uznałam, że wszyscy zasługują na czyste powietrze – przynajmniej w domu.

W projekcie testuję – dosłownie. Prowadzę lab, w którym testuję najpopularniejsze oczyszczacze powietrza. Sprawdzam jak działają, weryfikuję obietnice producentów, a co ważniejsze – mogę sprawdzić praktyczną stronę polecanego sprzętu i lepiej doradzać użytkownikom.

Dzięki temu porady, które udzielam, mogę oprzeć na wynikach testów i doświadczeniu wyniesionemu z użytkowaniu sprzętu w warunkach domowych, a swoje osobiste rekomendacje umieszczam w recenzjach.

Na co dzień prowadzę normalne życie wrocławianki, kocham swoje miasto mimo trudnej miłości – w styczniu 2019 największy epizod smogowy wynosił 165 ug/m3 co daje średnio 16 papierosów dziennie.

Zdrówka!


Katarzyna Wnuk

Kasia Wnuk

Ekspert, redaktor

Cześć,
nazywam się Katarzyna Wnuk. Lubię pisać, ale nie o sobie, dlatego będzie krótko.

W projekcie RO jestem niemal od chwili jego powstania, tak więc temat oczyszczaczy powietrza zgłębiam już od dwóch lat. Wyszukuję informacje o urządzeniach dostępnych na polskim rynku, piszę recenzje oczyszczaczy oraz artykuły poświęcone jakości powietrza. Na co dzień mieszkam w Kielcach.


Ekspert rankingu oczyszczaczy powietrza

Maciej Kluba

Ekspert, redaktor

Cześć, jestem Maciej. Z wykształcenia dziennikarz, z zawodu copywriter. Należę do grona tych szczęśliwców, którzy lubią swoją pracę.

Kilka lat temu dowiedziałem się, że będąc już dorosłym, zostałem alergikiem, a jedną z głównych przyczyn moich dolegliwości może być powietrze, którym oddycham we Wrocławiu.

Od tamtego czasu sporo zmieniłem w swoim życiu. Wyeliminowałem praktycznie wszystkie czynniki alergenne wokół, zainwestowałem w dziesiątki gatunków roślin, zacząłem śledzić na bieżąco stan powietrza we Wrocławiu, jak i moim rodzinnym Sieradzu. Zainteresowałem się też tematyką oczyszczaczy powietrza. I tak trafiłem na stronę na Ranking-oczyszczaczy.pl. Kiedy kilka miesięcy później dostałem telefon z propozycją współpracy, nie wahałem się ani przez moment


 
Piszą o nas! Ranking-oczyszczaczy.pl w mediach

  Oczyszczanie pieniędzy. Maski, tabletki, kremy, a nawet chodniki i billboardy mają nas chronić przed smogiem? Ma to sens? w Polityka.pl (19-02-2019)

  Sposób na czyste powietrze w domu – zakup oczyszczacza to koszty rzedu 300-5000 PLN w Domiporta.pl (22-01-2019)