Category Archives

  Recenzje mierników jakości powietrza

 • All
 • Czujnik smogu Webber SP 75 Czujnik smogu Webber SP 75. Czy warto go kupić?

  Webber SP 75 to jeden z najtańszych czujników jakości powietrza dostępnych w polskich sklepach. Czy mimo niskiej ceny dobrze wypełnia swoje zadanie?

  Co mierzy miernik smogu Webber SP 75?

  Miernik Webber SP 75 umożliwia kontrolowanie stężenie pyłu zawieszonego PM2,5, a także PM10 i PM1. Oprócz tego mierzy temperaturę i wilgotność powietrza.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Pomiar stężenia pyłu zawieszonego odbywa się przy użyciu czujnika laserowego, który charakteryzuje się wysoką dokładnością. Webber SP 75 został wyposażony w moduł bluetooth, dzięki któremu jakość powietrza można monitorować za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W aplikacji „ Air Doctor” dostępne są wyniki pomiarów, a także wykresy prezentujące, w jaki sposób zmieniał się poziom smogu na przestrzeni czasu oraz prognozy pogody.

   

  Parametry techniczne czujnika jakości powietrza Webber SP 75

  Marka Webber
  ModelSP 75
  Cena199 zł
  Co mierzy?
  • PM1
  • PM2,5
  • PM10
  Pojemność baterii610 mAh
  Dokładnośćb.d.

  Cena sensora zanieczyszczeń Webber SP 75

  Sensor pyłu zawieszonego Webber SP 75 w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (12.11.2019 r.) jego ceny rozpoczynają się od 199 zł. 

  Galeria zdjęć Webber SP 75

  Czujnik smogu Webber SP 75

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Monitor jakości powietrza SDL607 Monitor Jakości Powietrza SDL607. Czy warto go kupić?

  Monitor Jakości Powietrza SDL607 to czujnik pyłu zawieszonego, pozwalający na samodzielną kontrolę stężenia smogu. Czym wyróżnia się to urządzenie i czy zasługuje na uwagę?

  Co mierzy Monitor Jakości Powietrza SDL607?

  SDL607 pełni funkcję sensora pyłu PM2,5 i PM10, czyli głównych i najbardziej niebezpiecznych składników smogu. Został przystosowany do pracy wewnątrz budynków i na zewnątrz.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Urządzenie wyposażone jest w czujnik laserowy, który charakteryzuje się wysoką dokładnością. W zależności od wybranego trybu pracy pomiary wykonywane są w czasie rzeczywistym (miernik pokazuje aktualny, dokładny poziom pyłu) lub automatycznie, co 5 minut (sensor przedstawia uśrednione wyniki). O stanie powietrza SDL607 informuje za pośrednictwem kolorowego wskaźnika. Pozwala on także na kontrolę stopnia naładowania baterii, której pojemność wynosi 1500 mAh, co wystarcza nawet na 30 godzin pracy

  Wyniki pomiarów czujnika smogu Monitor Jakości Powietrza SDL607 można śledzić również w aplikacji mobilnej. Urządzenie wymaga jednak podłączenia do komputera poprzez dołączony do zestawu kabel USB.

   

  Parametry techniczne Monitora Jakości Powietrza SDL607

  Marka PRC
  ModelMonitor Jakości Powietrza SDL607
  Cena449 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • PM10
  Pojemność baterii1500 mAh
  Dokładnośćb.d.

  Cena sensora smogu Monitor Jakości Powietrza SDL607

  Monitor Jakości Powietrza SDL607 można nabyć w sklepie SRTech.pl. Obecnie (18.04.2019 r.) jego cena wynosi 449 zł. 

  Galeria zdjęć Monitor Jakości Powietrza SDL607

  Czujnik jakości powietrza SDL607 Czujnik jakości powietrza SDL607

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Domowa Stacja jakości powietrza Air Visual Node Domowa Stacja Jakości Powietrza Air Visual Node. Czy warto ją kupić?

  Domowa Stacja Jakości Powietrza Air Visual Node to urządzenie przeznaczone do kontroli czystości i innych parametrów powietrza. Za jego produkcję odpowiada obecnie szwajcarska firma IQAir. Czy to propozycja godna uwagi? 

  Co mierzy Air Visual Node?

  Stacja Jakości Powietrza Air Visual Node została wyposażona w czujniki pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10, a także w miernik stężenia dwutlenku węgla. Oprócz tego monitoruje temperaturę oraz wilgotność powietrza.

  Tryb pracy i eksploatacja Air Visual Node

  Stację pogodową Air Visual Node można wykorzystać do kontroli stanu powietrza zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. W zależności od wybranych ustawień urządzenie dokonuje pomiarów co 3, 5, 10, 15, 20, 30, 45 albo 60 minut, a wyniki prezentuje w amerykańskiej skali AQI.

  Czujnik jakości powietrza Air Visual Node współpracuje z aplikacją mobilną, która zapewnia użytkownikowi dostęp do danych pomiarowych z różnych zakątków świata oraz pozwala dzielić się wynikami własnych pomiarów z innymi. Możliwe jest też sparowanie dwóch stacji, np. w celu jednoczesnego monitorowania jakości powietrza w środku budynku i na zewnątrz. Ponadto na uwagę zasługuje funkcja ostrzeżeń, która alarmuje o przekroczeniu akceptowalnego stężenia zanieczyszczeń.

  Air Visual Node nie tylko informuje o aktualnej sytuacji, ale i przedstawia prognozy pogody oraz jakości powietrza na kolejne dni

  Parametry techniczne miernika zanieczyszczeń Air Visual Node

  Marka IQAir
  ModelDomowa Stacja Jakości Powietrza Air Visual Node
  Cena999 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • PM10
  • CO₂
  • temperaturę
  • wilgotność
  Pojemność baterii1 850 mAh
  Dokładnośćb.d.

  Cena sensora smogu Air Visual Node

  Stację Jakości Powietrza Air Visual Node w najkorzystniejszej cenie można kupić za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie trzeba za nią zapłacić przynajmniej 999 zł (cena z 16.04.2019 r.). 

  Galeria zdjęć Air Visual Node

  Stacja jakości powietrza Air Visual Node bokiem Stacja jakości powietrza z wynikami

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Miernik smogu Dienmern DM106A Czujnik smogu Dienmern DM106A. Czy warto go kupić?

  Przenośny czujnik smogu Dienmern DM106A jest przeznaczony do mierzenia m.in. stężeń pyłów wewnątrz pomieszczeń. Jest to poręczne urządzenie z wieloma możliwościami. Jak ten czujnik wypada na tle konkurencji?

  Co mierzy Dienmern DM106A?

  Dienmern DM106A to czujnik wielofunkcyjny. Posiada laserowy czujnik mierzący:

  • PM1 – jeden z pyłów zawieszonych, nie większy niż 0,1 mikrometra. Pyły zawieszone to mieszanina substancji organicznych i nieorganicznych zawieszonych w powietrzu.
  • PM2.5 – najniebezpieczniejszy w polskim smogu, z łatwością przenika do organizmu, jego średnica jest mniejsza od 2,5 µg (mikrometrów). W Polsce jego akceptowalny poziom wynosi 25 µg/m3.
  • PM10 – jego średnica jest nie większa niż 10 mikrometrów.
  • HCHO – Aldehyd mrówkowy, według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. poziom formaldehydu nie powinien przekraczać 0,05 ppm.
  • TVOC (LZO) do tej grupy zaliczany jest benzen, 73% z TVOC uznawanych jest za rakotwórcze.

  Oprócz tego wyświetla: 

  • indeks jakości powietrza (AQI)
  • temperaturę powietrza (od -20 do +70 stopni Celsjusza)
  • wilgotność powietrza

  Tryb pracy i eksploatacja

  Propozycja dla osób poszukujących kompleksowego czujnika jakości powietrza.

  Wyświetlacz w czujniku pokazuje jakość powietrza w jednostkach µg/m3 i mg/m3 (dla HCHO i LZO). Oprócz tego posiada mierniki wilgotności powietrza oraz mierzy temperaturę.

  Na głównym ekranie, sensor pokazuje stężenie pyłów PM2,5, niżej wyświetla PM1 i PM10. U góry, na pasku wyświetla się aktualna godzina, data i poziom naładowania urządzenia.

  Wymiary urządzenia to 7 x 16,5 x 4,5 cm.

  Ładowanie odbywa się przy pomocy portu microUSB.

  Parametry techniczne Dienmern DM106A

  Marka Dienmern
  ModelDM106A
  Cena398 zł
  Co mierzy?
  • PM1
  • PM2,5
  • PM10
  • HCHO
  • TVOC
  • temperatura
  • wilgotność
  Pojemność bateriiakumulator litowo-jonowy, 2200 mAh
  Dokładnośćb.d.

  Cena sensora smogu Dienmern DM106A

  Czujnik jakości powietrza Dienmern DM106A w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (16.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 389 zł. 

  Galeria zdjęć Dienmern DM106A

  Wyświetlacz czujnik Dienmern Bok czujnika jakości powietrza Czujnik jakości powietrza Miernik jakości powietrza z wyświetlaczem

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Czujnik laserowy PM2,5 Fineair FineAir laserowy czujnik PM2.5. Czy warto go kupić?

  Przenośny czujnik smogu FineAir laserowy czujnik PM2.5 pozwala na szybki pomiar jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jak sprawdza się przy codziennym użytku i czy warto kupić akurat ten sensor?

  Co mierzy FineAir laserowy czujnik PM2.5?

  FineAir laserowy czujnik PM2.5 to czujnik pozwalający zmierzyć pyły zawieszone PM2,5 i PM10. 

  • PM2.5 – dzięki swojemu rozmiarowi  – jego średnica jest mniejsza od 2,5 mikrometra, z łatwością przenika do organizmu. Stanowi jedną najniebezpieczniejszych frakcji w polskim smogu. W Polsce jego akceptowalny poziom wynosi 25 µg/m3.
  • PM10 – jego średnica jest nie większa niż 10 mikrometrów.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Prosty w obsłudze czujnik, przeznaczony do mierzenia pyłów w powietrzu. Do mierzenia wykorzystuje laserowy czujnik, co jest jego zaletą. Na wyświetlaczu pojawiają się stężenia pyłów w jednostce µg/m³ oraz emotikony sygnalizujące aktualną jakość powietrza. 

  Urządzenie posiada wbudowany akumulator, który można ładować przy pomocy portu micro USB.

   Jego wymiary wynoszą 5,5 x 5,5 x 2 cm, zaś waży tylko 66 g.

  Parametry techniczne FineAir laserowy czujnik PM2.5

  Marka FineAir
  Modellaserowy czujnik PM2,5
  Cena279 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • PM10
  Pojemność baterii500 mAh litowy, pozwala na ok. 4 h pracy bez ładowania
  Dokładność ±1 μg/m³

  Cena sensora smogu FineAir laserowy czujnik PM2.5

  Czujnik jakości powietrza FineAir laserowy czujnik PM2.5 w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (16.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 279 zł

  Galeria zdjęć FineAir laserowy czujnik PM2.5

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • NOKLEAD Stacja pogodowa A8 Noklead stacja pogodowa A8. Czy warto go kupić?

  Czujnik Noklead A8 jest niewielkich rozmiarów urządzeniem przenośnym, pozwalającym na zmierzenie aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu.  Elegancki design oraz parametry czynią go godnym uwagi czujnikiem, jak prezentuje się na tle konkurencji?

  Co mierzy Noklead stacja pogodowa A8?

  Czujnik Noklead A8 pozwala zmierzyć w czasie rzeczywistym:

  • stężenie pyłu zawieszonego PM2,5, który jest jednym z najniebezpieczniejszych frakcji w polskim smogu. 
  • temperaturę
  • poziom wilgotności

  Urządzenie wyświetla aktualną godzinę.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Noklead A8 posiada czujnik laserowy mierzący poziom pyłu PM2,5. Stężenie tego pyłu oraz inne wartości wyświetla na czytelnym, cyfrowym wyświetlaczu wraz z godziną.

  Ilość pyłu PM2,5 urządzenie sygnalizuje za pomocą kolorów oraz wartości liczbowych. Kolor zielony oznacza doskonały/dobry stan powietrza, natomiast czerwony wskazuje na duże stężenie pyłu. 

  Stacja pogodowa jest zasilana poprzez stację dokującą dołączoną w zestawie. (141 mm x 94 mm x 55 mm)

  Parametry techniczne Noklead stacja pogodowa A8

  Marka Noklead
  ModelA8
  Cena349 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • temperaturę
  • wilgotność
  Pojemność baterii1000 mAh
  DokładnośćPM2,5: ±15%, 10ug/m³wilgotność: ±5%RH

  Cena stacji pogodowej Noklead A8

  Noklead stacja pogodowa A8 w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (16.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 349 zł

  Galeria zdjęć Noklead stacja pogodowa A8

  NOKLEAD Stacja pogodowa A8 Czujnik smogu i stacja pogodowa

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Wyświetlacz czujnika Noklead A10 z licznikiem PM2,5 Czujnik Noklead A10. Czy warto go kupić?

  Czujnik smogu Noklead A10 jest niewielkich rozmiarów urządzeniem pozwalającym na zmierzenie aktualnego stężenia pyłu PM2,5. Jest elegancki i poręczny. Jak jego możliwości prezentują się na tle konkurencji?

  Co mierzy czujnik Noklead A10?

  Czujnik Noklead A10 pozwala zmierzyć w czasie rzeczywistym:

  • stężenie pyłu PM2,5, który jest jednym z najniebezpieczniejszych frakcji w polskim smogu. 

  Tryb pracy i eksploatacja

  Noklead A10 posiada czujnik mierzący tylko poziom pyłu PM2,5, także jego możliwości są niewielkie w porównaniu z innymi czujnikami dostępnymi na rynku.

  Wyniki pomiarów prezentowane są cyfrowo oraz za pośrednictwem wskaźnika kolorystycznego, jednak ocena stopnia zagrożenia jest dosyć łagodna (poziom PM2,5 od 0 do 50 µg/m³ uznawany jest za niski, a od 51-100 µg/m³ za średni).

  Kolory na wyświetlaczu:

  Zielony: 0-100 µg/m3
  Czerwony i miga: 101-300 µg/m3 
  Czerwony i miga: 301 i więcej µg/m3 

  Parametry techniczne Noklead A10

  Marka Noklead
  ModelA10
  Cena269 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  Pojemność baterii450 mAh
  Dokładność±15%/10 µg/m³

  Cena czujnika smogu Noklead A10

  Noklead stacja pogodowa A8 w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (15.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 269 zł

  Galeria zdjęć Noklead A10

  Wyświetlacz czujnika Noklead A10 z licznikiem PM2,5 Czujnik Noklead A10 tył i przód Czujnik w ręku

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Czujnik Oregon She101 Czujnik smogu Oregon SHE101. Czy warto go kupić?

  Czujnik smogu Oregon SHE101 jest to mały czujnik z wieloma możliwościami. Pozwala na zmierzenie jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. 

  Co mierzy czujnik Oregon SHE101?

  Czujnik Oregon SHE101 co pół godziny wykonuje automatyczny pomiar pyłów:

  • PM1,
  • PM2,5,
  • PM10,
  • LZO (lotne związki organiczne)

  Oprócz tego czujnik wyświetla temperaturę i wilgotność powietrza.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Oregon SHE101 co pół godziny mierzy stężenie pyłów w powietrzu, odczyty pojawiają się na wyświetlaczu OLED o przekątnej 1,3 cala.

  Do czujnika dołączona jest dedykowana aplikacja pozwalająca na monitorowanie i zapisywanie wyników na urządzeniach mobilnych. Sensor jest wyposażony w pojemną baterią i gniazd USB, dzięki temu można go wykorzystywać jako powerbank.

  Oprócz tego, czujnik posiada głośnik, który emituje sygnał ostrzegawczy w razie mocno zanieczyszczonego powietrza. Dodatkowo system diodowy informuje o jakości powietrza przy pomocy trzech kolorów: zielonego, żółtego i czerwonego.

  Urządzenie ma wymiary 11,4 × 11,4 × 3,7 cm i waży 140 gramów.

  Parametry techniczne Oregon SHE101

  Marka Oregon
  ModelSHE101
  Cena405 zł
  Co mierzy?
  • PM10
  • PM2,5
  • PM1,0
  • LZO
  • temperaturę
  • wilgotność
  Pojemność baterii2600 mAh
  Dokładnośćb.d.

  Cena czujnika smogu Oregon SHE101

  Oregon SHE101 w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (15.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 405 zł. 

  Galeria zdjęć Oregon SHE101

  Czujnik smogu bokiem Czujniki Oregon SHE101

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Czujnik Wynd Tracker 2 Czujnik smogu Wynd Tracker. Czy warto go kupić?

  Czujnik smogu Wynd Tracker jest niewielkim, kompaktowym urządzeniem pozwalającym na monitorowanie jakości powietrza w każdym miejscu. Jest lekki, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej oraz prosty w obsłudze. Jak ten sensor wygląda na tle konkurencyjnych czujników?

  Co mierzy Wynd Tracker?

  Czujnik Wynd Tracker mierzy jakość powietrza w skali AQI (Air Quality Index).

  Na wyświetlaczu pojawia się aktualne stężenie pyłów PM2,5 i PM10.

  Tryb pracy i eksploatacja

  Do mierzenia stężeń pyłów PM2,5 urządzenie wykorzystuje czujnik laserowy.

  Za pośrednictwem Bluetooth sensor synchronizuje się z dedykowanym oczyszczaczem powietrza Wynd. Dzięki odczytom z czujnika, oczyszczacz dostosowuje tempo filtracji. Oba urządzenia można kupić w zestawie.

  W aplikacji pojawiają się wyniki pomiarów miernika, do których można wrócić w ciągu najbliższych tygodni.

  O stanie powietrza informują kolorowe diody. Jego wymiary to 2 x 5,4 x 2,9 cm, a waga 36 gramów. Ładowanie odbywa się przez port micro USB.

  Parametry techniczne czujnika smogu Wynd Tracker

  Marka Wynd
  ModelTracker
  Cena399 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • PM10
  Pojemność baterii4-5 godzin
  Dokładnośćb.d.

  Cena czujnika smogu Wynd Tracker

  Miernik Wynd Tracker można zakupić w sklepie Step2health za cenę 399 zł.

  Galeria zdjęć czujnika Wynd Tracker

  Wynd tracker oczyszczacz powietrza i sensor Czujnik Wynd Tracker 2 Dwa czujniki do oczyszczacza Wynd

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.

 • Czujnik jakości powietrza EcoLife AirSensor Czujnik EcoLife AirSensor. Czy warto go kupić?

  Czujnik smogu EcoLife AirSensor jest niewielkim urządzeniem, przeznaczonym do pomiaru stężenia zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczeń.  Został zaprojektowany przez naukowców z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Czy dobrze spełnia swoją funkcję i stanowi silną konkurencję dla innych mierników dostępnych na polskim rynku?

  Co mierzy EcoLife AirSensor?

  EcoLife AirSensor to sensor wielofunkcyjny.  Mierzy poziom zarówno pyłu PM2,5, jak i PM10, a oprócz tego kontroluje obecność lotnych związków organicznych. To nie wszystko, ponieważ czujnik monitoruje też temperaturę, wilgotność i ciśnienie powietrza

  Tryb pracy i eksploatacja

  Do pomiaru stężenia głównych składników smogu EcoLife AirSensor wykorzystuje czujnik laserowy. Producenci szacują jego dokładność na ±15 μg/m³ do wartości 100 μg/m³ i ±15% przy wartościach wyższych. 

  O stanie powietrza urządzenie informuje za pośrednictwem sześciokolorowego wskaźnika, opracowanego na podstawie indeksu jakości powietrza AQI. W zależności od poziomu zanieczyszczeń dioda świeci się na:

  • zielono (AQI 0-50),
  • żółto (AQI 51-100),
  • pomarańczowo (AQI 101-150),
  • czerwono (AQI 151-200),
  • fioletowo (AQI 201-300),
  • kasztanowo (AQI 301-500).

  Użytkownik uzyskuje dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której ma zapewniony dostęp do pomiarów w każdym miejscu. Sensor smogu EcoLife AirSensor zbiera zgromadzone dane i co jedną minutę przesyła je do chmury. Dostęp do aplikacji wymaga urządzenia z systemem Androidem 5.1+ lub iOS 9+

  Sensor zanieczyszczeń EcoLife AirSensor nie ma wbudowanego akumulatora. W zestawie znajduje się kabel micro USB, umożliwiający zasilanie np. z powerbanku. 

  Parametry techniczne miernika EcoLife AirSensor

  Marka EcoLife
  ModelAirSensor
  Cena499 zł
  Co mierzy?
  • PM2,5
  • PM10
  • LZO
  • temperaturę
  • wilgotność
  • ciśnienie
  Pojemność bateriibrak akumulatora
  Dokładność±15 μg/m³ (do 100 μg/m³), ±15% (powyżej 100 μg/m³)

  Cena sensora smogu EcoLife AirSensor

  Czujnik jakości powietrza EcoLife AirSensor w najkorzystniejszej cenie można nabyć za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl. Obecnie (15.04.2019 r.) trzeba za niego zapłacić 499 zł. 

  Galeria zdjęć EcoLife AirSensor

  Czujnik jakości powietrza EcoLife AirSensor Czujnik smogu EcoLife AirSensor bokiem

  Zapoznaj się także z innymi sensorami zanieczyszczeń, które przedstawiliśmy w artykule „15 mierników jakości powietrza – czujniki smogu: PM2.5, PM10, VOC”. Porównaj dostępne propozycje i wybierz tę najlepszą dla siebie.