Osuszacze Blaupunkt – solidne urządzenia do Twojego domu

Blaupunkt to niemiecka marka oferująca szeroką gamę produktów elektronicznych i elektrycznych. Firma specjalizuje się w produkcji artykułów audio i wideo, wyposażeniu samochodów, sprzętu AGD, a także osuszaczy powietrza i klimatyzatorów przenośnych

Osuszacz powietrza CENA OPŁACALNOŚĆ MOŻLIWOŚCI GDZIE KUPIĆ? MAX. METRAŻ WYDAJNOŚĆ OSUSZANIA POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA FUNKCJE DODATKOWE
Blaupunkt ADH501 Zdjęcie 899 zł 44 40Sprawdź ofertę 32 m² 16 l/24 h 3,5 lTimer
Termometr
Blaupunkt ADH701 Zdjęcie 976 zł 43 50Sprawdź ofertę 40 m² 20 l/24 h 5,5 lJonizator
Timer
Swing

Osuszacze powietrza Blaupunkt

Blaupunkt oferuje wydajne i energooszczędne osuszacze powietrza, które skutecznie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pleśni i grzybów. Polecamy je do pomieszczeń, w których poziom wilgotności przekracza 60%.

Modele osuszaczy Blaupunkt

Blaupunkt ADH701

Model ADH701 to osuszacz powietrza o wydajności do 20 litrów na dobę, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m²

Jego główne zalety to wbudowany jonizator powietrza, dzięki któremu sprzęt może skuteczniej usuwać zanieczyszczenia. 

Do tego posiada on funkcję Swing, odpowiadającą za poruszanie lameli przy wylocie powietrza. W tym modelu przepływ powietrza na poziomie 195 m³/h pozwala na wydajne usuwanie nadmiaru wilgoci w pomieszczeniach.

Warto pochwalić tu także duży rozmiar zbiornika na wodę. Jego objętość to 5,5 l.

Wydajność osuszania

20 l/24 h

Pojemność zbiornika na wodę

5,5 l

Maksymalna powierzchnia

40 m²

Przepływ powietrza

195 m³/h

Zobacz recenzję

Blaupunkt ADH501

ADH501 to osuszacz kondensacyjny z kompresorem. Jego wydajność osuszania to zaledwie 16 litrów na dobę. Pozwala mu to na pracę w pomieszczeniach do 32 m².

Ten model należy do cichych, generuje on hałas na poziomie 48 dB. Do zalet zaliczymy tu duży wyświetlacz LED, który prezentuje wszystkie podstawowe parametry. 

W ramach funkcji dodatkowych producent zadbał tu o automatyczne wyłączanie urządzenia podczas zapełnienia zbiornika, czy automatyczne odmrażanie. Ten egzemplarz został wyposażony w funkcję ciągłego odpływu wody.

Wydajność osuszania 25 l /24 h
Pojemność zbiornika na wodę 3,5 l
Maksymalna powierzchnia 50 m²
Przepływ powietrza 200 m³/h

Zobacz recenzję

Czy warto kupić produkty tej marki?

Blaupunkt to renomowana niemiecka marka z ponad 90-letnią tradycją, która cieszy się uznaniem na całym świecie. 

Produkty tej firmy wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz ciekawymi funkcjami dodatkowymi.

Osuszacze powietrza tej firmy są wydajne i energooszczędne, a także wyposażone w  szereg funkcji ułatwiających obsługę i zapewniających komfort użytkowania. 

Niestety w tej cenie można znaleźć sprzęt o wyższej wydajności, co jest kluczowym kryterium wyboru osuszacza kondensacyjnego.

Źródła

www.blaupunkt.pl