Osuszacze Whirlpool

Whirlpool to marka znana z produkcji urządzeń do domu. W jej asortymencie znajdziesz produkty AGD, drobne urządzenia AGD do kuchni, a także systemy klimatyzacji. 

Osuszacz powietrza CENA OPŁACALNOŚĆ MOŻLIWOŚCI GDZIE KUPIĆ? MAX. METRAŻ WYDAJNOŚĆ OSUSZANIA POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA FUNKCJE DODATKOWE
Whirlpool DE20W5252Zdjęcie 1 499 zł 57 55Sprawdź ofertę
40 m² 20 l/24 h 6,5 lFiltr węglowy
Timer

Osuszacze powietrza Whirlpool

Whirlpool oferuje wydajne i energooszczędne osuszacze powietrza, które skutecznie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pleśni i zarodników grzybów. Te urządzenia pomogą Ci zadbać o odpowiedni klimat w Twoim wnętrzu.

Modele osuszaczy

Whirlpool DE20W5252

Model DE20W5252 to kompaktowy osuszacz powietrza Whirlpool o wydajności do 20 litrów na dobę, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m².

Osuszacz Whirlpool DE20W5252 wyróżnia się dużym zbiornikiem na wodę, co eliminuje konieczność jego częstego opróżniania. 

Posiada również szereg funkcji ułatwiających obsługę, takich jak higrostat, Timer czy blokada rodzicielska. Co więcej, posiada on filtr węglowy, który pomaga usuwać wszelkie nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia.

Wydajność osuszania

20 l/24 h

Pojemność zbiornika na wodę

6,5 l

Maksymalna powierzchnia

40 m²

Przepływ powietrza

150 m³

Zobacz recenzję

Funkcje

  • Wyświetlacz i higrometr
  • Higrostat z regulacją wilgotności 30-80%
  • 2 tryby pracy
  • Filtr węglowy
  • Kolorowy wskaźnik poziomu wilgotności
  • Timer
  • Blokada rodzicielska

Czy warto zaufać tej marce?

Whirlpool to ceniona na całym świecie marka, która od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości sprzęt AGD i urządzenia domowe. 

Produkty tej firmy wyróżniają się niezawodnością, trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Osuszacze powietrza Whirlpool są wydajne, energooszczędne i zaopatrzone w szeregi funkcji dodatkowych. Dzięki temu marka Whirlpool zasługuje na uwagę.

Mimo wszystko warto rozważyć zakup sprzęt od innych producentów. W podobnej kategorii cenowej można znaleźć osuszacze o większej wydajności oraz większej ilości trybów pracy.

Historia marki Whirlpool

Firma Whirlpool została założona w 1911 roku w St. Joseph w stanie Michigan przez Lou Uptona wraz z bratem i wujem pod nazwą Upton Machine Company

Początkowo produkowała elektryczne pralki. Jej asortyment szybko rozrósł się do produkcji większości produktów AGD.

Obecnie Whirlpool jest jednym z największych producentów tego typu sprzętu na świecie. W ofercie marki znajduje się szeroką gama produktów, takich jak pralki, lodówki, kuchenki, zmywarki, klimatyzatory przenośne i wiele więcej.

Firma posiada zakłady produkcyjne i centra badawczo-rozwojowe w wielu krajach, w tym także w Polsce (Wrocław, Łódź, Radomsko).

Źródła

www.whirlpool.pl