Współpracuj z nami!

Zajmujemy się tematyką czystego powietrza już od 5 lat. Kupujemy, testujemy i oceniamy zakupione urządzenia takie jak oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza, osuszacze i wiele innych, które są dostępne na naszym rankingu. Dbamy o nasze współprace, podchodzimy profesjonalnie do każdego zadania. Zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

wspołpraca

Jak wygląda współpraca?

jak wygląda współpraca - obrazek

Możesz się z nami skontaktować przez maila. Napisz dokładnie to, czego potrzebujesz i to, czego od nas oczekujesz. Jesteśmy otwarci na nowe współprace i zadania. Zaznaczamy, że naszego rankingu nie da się przekupić, więc ocena urządzenia nie zmieni się przez współpracę. Sprzęt oceniamy według naszych badań i testów, które są niezależne.

Co możemy zaoferować?

Analizując urządzenia pod kątem wydajności, zastosowanych materiałów czy rozwiązań konstrukcyjnych, a także użyteczności i intuicyjności poszczególnych funkcji, mamy wiedzę, która pomoże Twojej firmie udoskonalić sprzęt. Pomożemy w promocji produktu, jeżeli sprzęt będzie wystarczająco dobrze oceniony przez nasz lab

Prowadzimy profesjonalne testy urządzeń, dbamy o to, by każde urządzenie miało te same warunki podczas analizy i badań, jesteśmy ekspertami w tematyce oczyszczania powietrza. Znamy potrzeby użytkowników i wiemy, co jest dla nich dobre.

Pomożemy Ci nie tylko przy optymalizacji urządzeń, ale również w marketingu. Twój e-sklep może działać lepiej, dzięki naszej współpracy.

Oferta ranking-oczyszczaczy.pl

Korzyści ze współpracy

Razem możemy zdziałać więcej. Pomożemy nie tylko sobie nawzajem, ale również odbiorcom produktów, którzy chcą oddychać zdrowym powietrzem. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Wiele osób odwiedza naszą stronę i korzysta z naszych rankingów oraz poradników. Większość z nich dzięki naszej stronie wybiera dla siebie idealny sprzęt.

dane z GA
Dane z Google Analytics — odbiorcy ogółem, 2017-2022 I Ranking-oczyszczaczy.pl

Mamy swoje laboratorium, codziennie testujemy urządzenia. Cały czas się edukujemy, rozwijamy nasz zespół i analizujemy nowe modele, które wychodzą na rynek.

Testowanie urządzeń w naszym labie I ranking-oczyszczaczy.pl

Charakteryzuje nas:

Skontaktuj się

kontakt - obrazek

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz dowiedzieć się o niej więcej, skontaktuj się z nami przez maila. Napisz swoje wytyczne i to, co chcesz zrealizować. Zadaj pytania, które są dla Ciebie kluczowe.

W mailu określ:

  • czym się zajmuje Twoja firma
  • w czym mamy Ci pomóc
  • określ grupę docelową
  • określ termin
  • określ budżet
  • napisz swoje pytania do nas

Wiadomość wyślij na adres e-mail 📧: biuro@ranking-oczyszczaczy.pl